Nettleseren din er gammel!

Oppdater nettleseren for å se denne nettsiden ordentlig. Oppdater nettleseren min nå

×

Artikler i mappen Nedlastinger

Mappen Nedlastinger er tom
Artikler i mappen Nedlastinger

!

Industry leading support

Belimo

  BELIMO Automation Norge A/S

 
Nils Hansensvei 13
0667 Oslo
Norway
Telefon:
+47 22 70 71 71
E-post:
info@belimo.no
Nettside:
http://www.belimo.no

Administrerende direktør

Karin M. Jensen

Administrerende direktør BELIMO Automation Norge A/S
Telefon:
+47 22 70 71 77
Mobil:
+47 91 32 95 55
E-post:
karin.jensen@belimo.no

Økonomiansvarlig

Lise Austad Larsen

Økonomiansvarlig BELIMO Automation Norge A/S
Telefon:
+47 22 70 71 73
E-post:
lise.austadlarsen@belimo.no

Salg / Support

Johan Brevik

Teknisk spesialist BELIMO Automation Norge A/S
Telefon:
+47 22 70 71 74
Mobil:
+47 90 64 29 03
E-post:
johan.brevik@belimo.no

Mads Holm

Salgssjef BELIMO Automation Norge A/S
Telefon:
+47 23 68 77 15
Mobil:
+47 98 01 34 07
E-post:
mads.holm@belimo.no

Beathe Hansen

Teknisk support / salg BELIMO Automation Norge A/S
Telefon:
+47 22 70 71 72
Mobil:
+47 99 09 89 12
E-post:
beathe.hansen@belimo.no

Marius Johansen

Salg BELIMO Automation Norge A/S
Telefon:
+47 22 70 71 75
Mobil:
+47 45 91 47 80
E-post:
marius.johansen@belimo.no

Ole-Jørgen Borg

Salg BELIMO Automation Norge A/S
Telefon:
+47 22 70 71 78
Mobil:
+47 92 88 84 77
E-post:
ole.borg@belimo.no

Jan-Erik Rokkerud

Lager BELIMO Automation Norge A/S
Telefon:
+47 22 70 71 76
E-post:
jan-erik.rokkerud@belimo.no